Tule turule – kirikuturule!

Avame kirikupäeval Viljandis kirikuturu reedel, 28.06 kell 13-19 ning laupäeval, 29.06 kell 10-20.

Ootame kõiki, kel on midagi pakkuda, kirikuga seotud tooteid, kristlikke meeneid, noote, plaate, raamatuid, vaimulike rõivaid jne. Võib olla õnneloose jm toredat. Oodatud on kauplema kõik kogudused/allasutused/muud kirikukaupa tootvad või müüvad asutused ja isikud. Allpool on link, mille kaudu saab ennast registreerida osalema.

Kirikuturg paikneb Viljandis Mõisapargis Viljandi lauluväljaku vahetus läheduses, Viljandi Jaani kiriku ja hotelli Schloss Fellin vahel. Autoga pääseb alale ja alalt ära reedel kuni kell 12 ning laupäeval kuni kell 10. Kaupu ja muid vajalikke tarvikuid saab kohale tuua ka hiljem, aga siis ilma autota. 

Kui on soov kaubelda lahtise toidukraamiga, siis tuleb tagada korduvkasutatavate nõude või pakendite kasutamine. Ühekordsed nõud (sh biolagunevad) ei ole lubatud.

Müügiluba maksab 15.- kuni 75.- eurot, sõltuvalt kauba tüübist ja kogusest. Laua rent maksab 10.- tükk ning koht varjualuse all 10.- kuni 35.-, sõltuvalt müügipinna suurusest. Käibemaksu ei lisandu. Registreerimise link on siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSds1Ua6w4ThYRwJSsHaws4mg_4boNY3dqonrihYQNrKMywGiw/viewform?usp=sf_link

Registreerimise tähtaeg on 1. mai.

Info hindade kohta Tuuliki Jürjo – tel 55907952, kirikupaev@gmail.com.
Muu info Minna Leen Kruus – tel 55561728, bonifatiusegild@bonifatiusegild.ee.